Zamknij
Promuj to ogłoszenie

ZATRUDNIMY PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO

Data dodania: 2024-04-04 15:12:53 ID: 11516

+48 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: PGO S.A Kuźnia Glinik w Gorlicach.
W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowiska takie jak:

• Tokarz
• Frezer
• Kowal
• Hartownik

Zadania:

• Wykonywanie prac produkcyjnych (produkcja odkuwek, wykańczanie odkuwek, prace produkcyjne związane z obróbką mechaniczną detali na maszynie CNC itp.),
• Realizacja planu produkcyjnego poprzez obsługę maszyn i wykonywanie prac zgodnie z instrukcją stanowiskową,
• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

• Chęć do pracy i nauki zawodu (możliwość przyuczenia do zawodu od podstaw),
• Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi,
• Dokładność, determinacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do szkoleń, certyfikatów,
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
• Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie pracownicze, ZFŚS,
• Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [email protected]