Zamknij

Robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/24/0319Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Solidarności 3/103, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Prace budowlane związane z docieplaniem budynków, układaniem kostki brukowej, ozilacje budynków, montaż ogrodzeń, prace wykończeniowe (szpachlowanie, malowanie, montaż z płyt GK, układanie płytek).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Robotnik budowlany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia; doświadczenie zawodowe - mile widziane; prawo jazdy kat. B - mile widziane; chęć do pracy; umiejętności budowlane.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PATRYK AUGUSTYN "URB"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 38-333 Zagórzany 392, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Patryk Augustyn
        Numer telefonu: 507-456-574
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie + CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Pomoc w obsłudze sekretariatu; Przechowywanie i archiwizacja dokumentów związanych z funkcjonowaniem jednostki; Współpraca z pracownikami jednostki; Obsługa sprzętu biurowego; Wykonywanie czynności biurowo - administracyjnych w jednostce.
        StPr/24/0403
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        sprzedaż towarów; pobieranie należności od klienta; wykładanie towarów; cenówki; przygotowanie hot- dogów; obsługa dostaw
        StPr/24/0407
        wynagrodzenie od od 2 121 PLN

        Obsługa maszyn do cięcia metali; Realizacja zleceń cięcia zgodnie z harmonogramem i dokumentacją; Kontrola poprawności wykonania; Dbałość o porządek na stanowisku pracy oraz poprawność funkcjonowania urządzeń.
        StPr/24/0408
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        sprzedaż towarów; pobieranie należności od klientów; wykładanie towarów; cenówki; robienie hot- dogów; obsługa dostaw
        StPr/24/0410

        Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych); Kompletowanie dokumentów; Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.); Pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów; Organizowanie pracy biura, w tym kompletowanie dokumentów; Przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną pocztą elektroniczną; Udzielanie informacji telefonicznych; Stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych.
        StPr/24/0412
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, min. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych); kompletowanie dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.); pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów; organizowanie pracy biura, w tym kompletowanie dokumentów; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych
        StPr/24/0395

        Produkcja wyrobów cukierniczych.
        StPr/24/0499

        Przygotowanie surowców do produkcji ciastek; Obsługa maszyn i urządzeń ciastkarskich; Przygotowanie produktów do wysyłki; Pakowanie.
        StPr/24/0387

        przyjmowanie; rozkładanie; wydawanie towarów; sprawdzanie ilościowe i jakościowe; utrzymywanie porządku
        StPr/24/0389
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

        Prowadzenie zajęć oraz opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat
        StPr/24/0392