• Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Szanowni Państwo! W związku z rozpoczęciem prac konserwacyjnych w naszym portalu uprzejmie prosimy o nie dodawanie do odwołania komentarzy, wpisów na blogu oraz do kalendarza wydarzeń. Aktualizacja bieżących wiadomości na stronie nastąpi po zakończeniu prac konserwacyjnych. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia! 

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu "Mój Beskid Niski"

Dodaj na Facebook
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu 'Mój Beskid Niski'Polsko-słowacka współpraca to nie tylko oficjalne spotkania, ale także prywatne kontakty, a nawet wieloletnie przyjaźnie. Owocem takiej właśnie bliskiej współpracy Domów Polsko-Słowackich w Gorlicach i Bardejovie jest konkurs fotograficzny „Mój Beskid Niski”. 
7 grudnia 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w VI już edycji konkursu, która, tak jak poprzednie, cieszyła się niemałym zainteresowaniem wśród młodzieży. Jest w tym duża zasługa nauczycieli, którzy zachęcają do pracy i pomagają stawiać pierwsze kroki w fotografii.

Podczas wernisażu kierownik Domu Polsko-Słowackiego w Gorlicach podziękował m. in. Arkadiuszowi Kapłonowi, nauczycielowi z Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej, którego uczniowie zdobyli najwięcej nagród w tej edycji konkursu. Wszyscy laureaci dyplomy wraz z nagrodami rzeczowymi odebrali z rąk burmistrza Gorlic Rafała Kukli i dyrektora Domu Polsko-Słowackiego w Bardejovie Marcela Tribusa, który rozdał także słowackie prezenty mikołajkowe.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a na wystawę pokonkursową zapraszamy do 3 stycznia 2017 roku.

{gallery}zdjecia/16mojbeskidniski{/gallery}

Komentarze

Autor: ~Ja dodano: 2016-12-07 23:14:36Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Sprawdzając co się dzieje w Gorlicach i okolicy zawsze jest jakaś wiadomość o Szkole w Ropicy Polskiej - czyli można coś zrobić jak się chce w przeciwieństwie do szkół miejskich. Czy one jeszcze istnieją?

Autor: ~Marcin dodano: 2016-12-08 21:15:01Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Do ~JA

Może aby być obiektywnym w tym co się pisze - odwiedzi pan strony internetowe gorlickich szkół? Może nie wszystkie piszą o swoich działaniach jak szalone a są takie, które się w tym wyróżniają - choćby MZS nr 6 w Gorlicach, którego uczniowie od wielu lat biorą udział różnych konkursach - również w tym opisywanym w tym artykule (z corocznymi sukcesami). A szkoła w Ropicy Polskiej? - owszem - jest aktywna z konkursach fotograficznych - zasługa w tym z pewnością nauczyciela o zamiłowaniach do fotografii - za co mu chwała.

Autor: ~Irena dodano: 2016-12-09 06:55:37Głosów: +1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Szkoła nie powinna być tylko miejscem do którego przychodzi młodzież, aby zdobywać wiedzę , tam młodzież się integruje, rozwija swoje talenty i zainteresowania, spędza ciekawie czas. W dobie kiedy mówi się o tym,że młodzież jest bierna, mało kreatywna,nauczycielom się nie chce pracować, miło posłuchać, że są szkoły, które zaprzeczają tym słowom.
Myślę, że wiele szkól może pochwalić się ciekawymi przedsięwzięciami, po to są też media, nie muszą tylko pokazywać sensacji oraz przykrych incydentów.
A szkoła w Ropicy , no cóż - myślę, że wielu rodziców cieszy się, że mają taką szkołę w zasięgu ręki.

Napisz komentarz

wspierają akcję "Komentuj. Nie obrażaj"!

Internet to nie śmietnik! Pokaż, że potrafisz rozmawiać na wysokim poziomie.
Dowiedz się więcej o akcji http://www.komentujnieobrazaj.pl/

Zapoznaj się również z zasadami umieszczania komentarzy w naszym serwisie!
Autor:
Komentarz:

TV Reklamowa

 

Zapowiedzi imprez

Marzec 2017

PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
  • Aktualnie brak wydarzeń
  • Aktualnie brak wydarzeń
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny