• Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Szanowni Państwo! W związku z rozpoczęciem prac konserwacyjnych w naszym portalu uprzejmie prosimy o nie dodawanie do odwołania komentarzy, wpisów na blogu oraz do kalendarza wydarzeń. Aktualizacja bieżących wiadomości na stronie nastąpi po zakończeniu prac konserwacyjnych. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia! 

Wypadek w Dominikowicach

dodano: 2013-07-04,  
Dodaj na Facebook
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Wypadek w Dominikowicach W środowe popołudnie w okolicach godziny 17 na drodze wojewódzkiej 993 w Dominikowicach na wysokości skrętu na Sękową doszło do wypadku z udziałem kilku samochodów w efekcie, którego trzy osoby w tym dziecko trafiły do szpitala. 
Czynności wyjaśniające prowadzone na miejscu zdarzenia przez policjantów pozwoliły na ustalenie przebiegu zdarzenia.

Kierowca auta ciężarowego w prawidłowy sposób zasygnalizował i rozpoczął manewr skrętu. Również prawidłowo zachował się kierowca osobowego seata próbujący ominąć ciężarówkę. W tej chwili zza wzniesienia od strony Gorlic z dużą prędkością nadjechał osobowy fiat. Prędkość pojazdu była tak duże, że kierujący fiatem nie zdążył zareagować na widok przeszkody na drodze i doprowadził do czołowego zderzenia z seatem.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby w tym dziecko. Wszystkim udzielona została pomoc medyczna. 

{gallery}zdjecia/13ldominikowicewypadek{/gallery}

Komentarze

Autor: ~Paweł dodano: 2013-07-04 10:16:05Głosów: -18Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

I znów będzie ryk okolicznych mieszczuchów i płacz kiedy fotoradar, a sami nie lepsi.

Autor: ~aga dodano: 2013-07-04 10:42:51Głosów: -18Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Pomijam fakt, że opis zdarzenia jest miejscami niewystarczający do dokładnej rekonstrukcji, jednak mam małe wątpliwości. Ciężarówka skręca. Stoi. Akcja rozgrywa się w okolicach wzniesienia, które ogranicza widoczność. Jak w takiej sytuacji można jako "prawidłowy" uznać manewr omijania ciężarówki przez seata? Nieważne już, że fiat pędził z nadmierną prędkością, ale nie uważam też za rozsądne omijanie ciężarówki. 1 minuta by nikogo nie zbawiła, a tak doszło do czołówki.

Autor: ~świadek dodano: 2013-07-04 13:28:19Głosów: +63Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

nie piszcie bzdur !!! - samochód ciężarowy nie skręcał, tylko stał na światłach awaryjnych a kierowcy nie było w aucie.

Autor: ~Ja dodano: 2013-07-04 13:29:29Głosów: -27Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~aga33 dodano: 2013-07-04 13:43:03Głosów: +13Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

agus nie wszyscy jestesmy tak doskonali jak tyy :)

Autor: ~juri dodano: 2013-07-04 14:12:48Głosów: +53Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Należy jeszcze dodać, że kierowca fiata uciekał przed policją, a to dużo wyjaśnia.

Autor: ~kiki dodano: 2013-07-04 14:36:10Głosów: +45Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

zapomnieliście dodać, że samochód osobowy fiat gnał z taką prędkością bo nasi "wspaniali" policjanci bawili się w pościg. Gonili auto na motorach!!! I właściwie nie boje się powiedzieć, że to głównie ich wina. Zamiast dać sygnał kolegom i zorganizować na gościa blokade to gnali ile licznik wskazuje najwięcej i to w terenie zabudowanym, gdzie brak właściwie pobocza a o chodniku nie wspomnę. No i niestety doszło do tragedii. Kierowca fiata pewno na bani bo uciekał, ale ludzie są inne sposoby na takiego. Scena niczym z filmu sensacyjnego.Tylko "aktorzy" do bani! Policja powinna dobrze przyjrzeć się swoim kolegom motorowcom. Może nieodpowiednim ludziom daje się dwukołowe maszyny...
Dużo zdrowia dla poszkodowanej dziewczynki:)

Autor: ~Kris dodano: 2013-07-04 15:13:18Głosów: -52Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~D-ce dodano: 2013-07-04 15:45:52Głosów: +33Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Kierowca samochodu cieżarowego zatrzymał pojazd po lewej stronie jezdni co widac na (foto) i opuścił pojazd sprawdzic czy jest w stanie wjechac na posesje po prawej stronie , natomiast kierowca samochodu Fiat jechal od strony Gorlic z nadmierna predkościa gdyz nie zatrzymal sie do kontroli policyjnej i próbował uciekać ,a kierowca seata jechał w kierunku Gorlic i omijał pojazd stojacy na jego pasie jezdni. Gdyby kierowca jechał prawidłowa prędkości do niczego by nie doszło .

Autor: ~świadek dodano: 2013-07-04 16:56:08Głosów: +62Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

wiadomości z pierwszej ręki: kierowca fiata uciekał przed policją, miał prawie 2 promile alkoholu, licznik na jego aucie w chwili wypadku wskazywał 130 km/g (tam jest teren zabudowany -przejscie i przystanek autobusowy!). seat prawidłowo wyprzedzał - tir stał na awaryjnych a kierowcy nie było w aucie.

Autor: ~papcio3726 dodano: 2013-07-04 16:58:29Głosów: +23Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Ja byłem pierwszym świadkiem tego wczorajszego wypadku.

Autor: ~terminator dodano: 2013-07-04 17:04:32Głosów: +47Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Mam tylko jedną wątpliwość czy kierowca seata słyszał sygnały uprzywilejowania będących w pościgu motocyklistów z drugiej strony jeżeli pościg był od gorlic to nie oszukujmy się ale stojąc przed ciężarówką widać co nie co górki i to nie był moment bezmyślnego omijania tylko na pewno się zastanowił czy może taki manewr wykonać. Nie piszcie ludzie bzdur że Fiat jechał za szybko bo jak się ucieka przed policją to nikt nie jedzie z dozwoloną prędkością. Nie osądzajmy nikogo pochopnie. To że był pijany, jest dużym mężczyzną teraz odpowie za swoje czyny, nie żałujmy takich ludzi. Według mnie niefortunny zbieg wydarzeń z ciężarówką i policjantami na czele. A może fachowcy forum wypowiedzą się co by było gdyby zamiast Fiata i policyjnych motorów na sygnałach uprzywilejowania pojawiła się straż pożarna albo karetka jadąca ratować może tobie drogi użytkowniku życie lub bliskiej ci osobie. Szybkiego powrotu do zdrowia przede wszystkim dziecku bo ono nie zawiniło nic w tym okropnym zdarzeniu.

Autor: ~wer--nica dodano: 2013-07-04 17:12:37Głosów: -35Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~Roman  dodano: 2013-07-04 18:45:52Głosów: +16Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Nie ma co się oszukiwać ale panowie na motorach policyjnych rozegrali pościg niczym z filmu
amerykańskiego od stadionu nie zważając na przechodniów i inne auta gnali ponad 150km/h
przez teren zabudowany .Powinien ich ktoś z tego rozliczyć mam nadzieje ,że tacy ludzie jak oni nie powinni pracować w policji albo na rowerach jeżdżić,karetki do umierającego tak nie jadą.
Autor: ~fiołek dodano: 2013-07-04 19:16:37Głosów: +51Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

uciekał PIJANY !!! nie kombinujcie ,że winny ktoś inny. STOP PIJAKOM BANDYTOM !!!

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-04 19:45:49Głosów: +55Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

na początek dziękuję ludziom za pozdrowienia dla dziewczynki.mała leży drugi dzień praktycznie nieprzytomna z tak opuchniętą twarzą że nie da się tego opisać. prawda jest taka że tir stał na pasach przed przystankiem na ciągłej na awaryjnych kierowcy nie było. przed seatem manewr omijania wykonało trzy samochody niestety seat miał pecha ponieważ pijany przestępca mający nie dwa ale 1,5 promila z prędkością 130 km/h są na to dowody bez żadnych śladów hamowania czy próby wyminięcia zrobił to co zrobił. dodam jeszcze że ojciec małej dziewczynki jest zawodowym kierowcą i i odpowiedzialnym ojcem a nie jakimś gnojem z podrasowaną bmką popisującym się przed laseczką. A i jeszcze jedno tam naprawdę z górki nie widać ale policja potwierdziła ż nawet jak by przestępca jechał 80 i był by trzeźwy to by spokojnie wyhamował.kierowca seata zdążył tylko wrzucić wsteczny na więcej zabrakło czasu i tylko dzięki temu i autu nie składanemu z kilku w ogóle żyją

Autor: ~j,  dodano: 2013-07-04 21:05:03Głosów: +37Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

od kiedy jest prawidlowy postoj po lewej stronie na lini podwojnej i skrzyzowaniu tej ciezarowki i kto jest winien

Autor: ~migotka dodano: 2013-07-04 22:13:19Głosów: +34Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ile lat ma ta dziewczynka??
i znów wypadek z pijanym kierowcą...a policja...brak słów zero wyobraźni...

Autor: ~Mietek dodano: 2013-07-04 22:51:24Głosów: +28Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

A co policjanci mieli zrobić skoro pojazd nie zatrzymał się do kontroli?? Machnąć ręką i nie zareagować?? Skoro jechali w pościgu zapewne mieli wł sygnał dźwiękowy oraz świetlny i nikt nie stał na środku drogi patrząc co się dzieje... Ja tutaj winy policji nie widzę żadnej, wykonywali swoją prace....Zdrowi życzę poszkodowanym...

Autor: ~dada dodano: 2013-07-04 22:57:32Głosów: +21Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Co tu można powiedzieć, znowu niewinny był w złym czasie w nieodpowiednim miejscu ;/
Dobrze że żaden pieszy czy rowerzysta, motocyklista nie był w obrębie zdarzenia, bo ich by blacha nie ochroniła i każdy wie jak by się to skończyło. Mam nadzieje że dziewczynka wróci do zdrowia, a pijany kierowca posiedzi w więzieniu, a nie zawiasy. Odnośnie rzekomego pościgu, podejrzewam że gdyby ten uciekający doprowadził do tego do czego doprowadził a policja by odpuściła na dzień dobry próbę zatrzymania i pościg, to całe otoczenie by miało do nich pretensje, że dlaczego nie zareagowali jak to jest ich obowiązek. Trzeba również popatrzeć w ten sposób na sprawę :)

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-04 23:37:37Głosów: +35Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

fiołek proszę Cię tu na pewno nie był winny tylko ten przestępca pijany. Dzięki J że przypomniałeś jeszcze skrzyżowanie. dziesiątki razy byłem świadkiem jak pan wielmożny" głospodoż" kierowca ciężarówki staje jak i gdzie chce" bło łon jest duzy i mu włolno sobie iść spokojnie do sklepu po fajecki. a inni ? a niech se radzą ."przeca to jo jistem wielki ,mom awaryjne i cuje sie jak u sibie pod stodołom..!! Cytuje ,nie obrażam.Proszę to uwzględnić cenzurując ten materjał. Migotko i terminatorze jak mało kto zainteresowałaś się podstawowym tematem, a mianowicie poszkodowanymi a zwłaszcza malutką. Dziękuję Ci za to.Sam jestem ojcem. Malutka ma 7 latek i bardzo cierpi przez głupotę i butność jednego i przepraszam za słowo ale bandytyzm i prawie, prawie zbrodnie przestępstwo drugiego .Policji nie wińmy że gonili przestępce ,mają takie procedury i cześć. Ja bym szukał problemu wyżej. Policja musi robić to co im zalecą jak każdy zresztą w pracy.

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-04 23:55:54Głosów: +16Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

dada. Święta racja

Autor: ~mieszkaniec dodano: 2013-07-05 07:56:49Głosów: +25Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

tytuł powinien byc :"ZNOWU wypadek w Dominikowicach" , kolejny raz słynna "długa prosta". Kiedy władze zrobią coś z tą drogą, na skrzyzowaniu koło przystanku powinny byc światła, chodnik wzdłóż drogi , fotoradar na zjeździe z sololskiej górki też by nie zaszkodził. W zeszłym roku po śmiertelnym wypadku w tej okolicy wójt coś obiecywał, ale na obietnicach sie skończyło...
Dużo zdrowia dla poszkodowanej malutkiej :)

Autor: ~Mietek dodano: 2013-07-05 09:34:46Głosów: -11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

A co akuratnie w tym przypadku dałby fotoradar?? NIC.....

Autor: ~Pytajacy??? dodano: 2013-07-05 10:13:01Głosów: +37Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Ma ktoś info o tej dziewczynce czy się obudzila czy nie i co jej się dokładnie stało???

Autor: ~mariusz321 dodano: 2013-07-05 14:32:04Głosów: -28Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~dominik dodano: 2013-07-05 14:46:40Głosów: +26Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

mam nadzieje że to pijane bydle długo posiedzi

Autor: ~mieszkaniec dodano: 2013-07-05 15:00:53Głosów: +26Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do Mietek - masz rację że w tym wypadku fotoradar na niewiele by się zdał. Jednak na tym prostym odcinku jest bardzo potrzebny -tam auta rozwijaja duze prędkości, a to teren zabudowany, przystanek, przejście dala pieszych, dzieci tamtędy chodzą do szkoły

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 15:01:27Głosów: +26Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

cześć Pytający. Zapewniam Cię że nie chciałbyś widzieć twarzy i cierpienia tego dziecka. miejmy nadzieję że będzie widziała na oczka do na razie nie da się niczego stwierdzić.

Autor: ~nogazgazu dodano: 2013-07-05 17:17:43Głosów: -5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

JEST wyjście: - zrobić rondo i oznakować.

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 17:40:56Głosów: +31Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ty mariuszu321. Cy ty naprawdę jesteś takim debilem? czy tylko udajesz?.

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 17:56:31Głosów: +26Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

macie rację w tym przypadku nikt. ale tam 80% ma ponad setkę rano w południe i wieczorem. To są trzeźwi kierowcy. Tylko te debile i .......(nie mogę powiedzieć wprost jakie mam o nich zdanie bo mi nie wyświetli) mimo że jeżdżą na trzeźwo po tej samej trasie nie zdają sobie sprawy że za wzniesieniem przy takiej prędkości jest za późno na jakąkolwiek reakcję. Ludzie kura by się nauczyła że tam czyha kostucha.. brak słów na debilizm!!!! A dla ciebie mariuszku jak ci tam 321 to hulajnoga i tak po zakrętach . a i tam gdzie nie ma ludzi,

Autor: ~255 dodano: 2013-07-05 18:06:05Głosów: +37Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

kierowco sieny zafundowales malej niezle wakacje przez twoja glupote moglo zginac niewinne dziecko oczywiscie jestes niewinny to ty jestes pokrzywdzony kazdy sie czepia /// no i najwazniejsze ze byles trzezwy cyt ,,az sam sie dziwie ze nic nie wykazalo'' a bylo wpisowe pewno kiepskie....jestes zalosny

Autor: ~tracker dodano: 2013-07-05 20:15:50Głosów: -19Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

i znowu sami specjaliści ruchu drogowego,i znowu wyręczają policje,sąd,prokurature.A ja dalej uparcie twierdze że wypadki będa.Kierowcy niestety nie myśla do tego stan dróg i oznakowanie jest jakie jest.

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 20:25:21Głosów: +26Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

autorze 255. masz zupełną rację w tej ironii ,ale myślisz że to co zrobił ten bandyta niedoszły cudem morderca można nazwać głupotą???

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 20:32:57Głosów: +25Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

a z tego co wiem sto metrów przed wzniesieniem jakiś gówniarz na prostej marjuszku321zabił kolegę rozpi.... się na PROSTEJ. dotarło do łba??? na prostej. uważaj na tatusiowe autko jak będziesz z remizy wracał po zabawie.

Autor: ~123 dodano: 2013-07-05 20:36:59Głosów: +11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

jak ciężarówka w takim miejscu w ogóle mogła się zatrzymać, przecież od strony Gorlic spod tej górki nic nie widać. To już drugi taki przypadek na odcinku tej drogi w przeciągu dwóch tygodni kiedy kierowca tira zatrzymuje ciężarówkę byle gdzie (od str Gorlic przy wjezdzie do Krygu pod wzniesieniem), tylko wtedy na szczęscie nic się nie stało

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 20:46:47Głosów: +10Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

255 napisz bracie z kąt ten cytat?"aż sam się dziwię że.....

Autor: ~pamiętamy dodano: 2013-07-05 21:37:42Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do coświedzący... tak dokładnie rok temu był wypadek zaraz przed tą górką, faktycznie wtedy gośc wypadł z prostej drogi - zabił kolegę i uciekł z miejsca wypadku. Głośna to była sprawa, gorlice24 tez o tym pisało. Ten odcinek jest faktycznie bardzo niebezpieczny, a durniów za kierownicą nie brakuje
Dobrze że tym razem wszystko dobrze sie skończyło, dużo zdrowia dla poszkodowanych, szczególnie dla dziecka

Autor: ~ja dodano: 2013-07-05 22:03:56Głosów: +14Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

podobno dziewczynka juz wyszla ze szpitala

Autor: ~Pytajacy??? dodano: 2013-07-05 22:14:29Głosów: +11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ej coswiedzacy... jak masz dostęp do informacji o tej dziewczynce to pisz

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 22:20:36Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

bracie ten odcinek jest jak najbardziej bezpieczny. widziałem tam już wiele wypadków ale każdy był spowodowany głupotą kierowcy .i nierza sam uniknąłem tego dzięki temu że wiem co tam się wyrabia i zawsze mam tam oczy dookoła głowy. ale niestety nie wszystko da się przewidzieć.

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-05 23:16:09Głosów: +10Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

oczywiście mówiłem o odcinku przed górką. prosta równa droga. no a zaraz pułapka.

Autor: ~mariusz321 dodano: 2013-07-06 13:54:27Głosów: -25Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-06 17:11:36Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

marjuszku321.Już tłumaczę. Teraz powoli i wyraźnie ponieważ wnioskuje że nie nadążasz za moim "pokrętnym rozumowaniem". Ta prosta,tam gdzie zginął chłopak (pisał o tym autor "pamiętamy") jest jak najbardziej bezpieczna. zaraz potem jest właśnie ta nieszczęsna "hopka" . a na tej prostej koleś wywalił i zabił kolegę dlaczego??? . No pytanie za 1000 punktów.....odpowiadam. BO BYŁ NA BANI I MIAŁ ZNACZNIE PRZEKROCZONĄ PRĘDKOŚĆ. A i dziękuję za troskę czuję się bardzo dobrze. Nie martw się tak o moje zdrowie. Pozdrawiam wszystkich.

Autor: ~255 dodano: 2013-07-06 18:14:42Głosów: +22Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ten cytat pochodzi ze slow tego dupka ze sieny wciska ciemnote kolegom ze byl trzezwy no i policja tez go nie gonila

Autor: ~abc dodano: 2013-07-06 20:19:36Głosów: +6Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

kolegom może wciskac ciemnote, w sądzie już znacznie trudniej mu będzie :)

Autor: ~dawid dodano: 2013-07-07 14:27:36Głosów: -34Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~ja dodano: 2013-07-08 12:31:05Głosów: +27Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

on podobno zawsze pił w pracy a potem wsiadał do auta i niczego sobie jechał do żonki i dzieci, w końcu wezmą mu prawko szkoda tylko że niewinni ludzie ucierpieli. A jego mama opowiada sąsiadom, że to na niego auto wjechało, żal jeszcze oszusta bronić!!! Powinien do paki trafić

Autor: ~coświedzącywtemacie dodano: 2013-07-08 16:11:00Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

malutka ma się coraz lepiej.Będzie wszystko ok.Pozdrawiam.

Autor: ~abc dodano: 2013-07-08 18:07:05Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

o tym ze ciągle pijny jeździł dużo ludzi mówi, do paki też na pewno trafi -w sądzie już o to zadbają...

Autor: ~juri dodano: 2013-07-09 15:13:33Głosów: +11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

heheheh.Aleś się dawidku zbłaźnił. chciałeś wyśmiać kogoś za literówkę a nawet nie wiesz że słowo "kilometrach na" pisze się osobno. hahahahaha.!!

Autor: ~255 dodano: 2013-07-09 20:33:26Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

teczka wracaj do pracy jest nowy pracownik bedzie wpisowe ,,,ps,darmowe picie,,,

Autor: ~gery dodano: 2013-07-10 00:58:17Głosów: -5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

piszcie do 255 on wszystko wie nawet wiecej niz policja jasnowidz. A moze ten wypadek to jego wina stawia wpisowe a potem kabluje niezły kolega tylko od mojej firmy won takiego kabla nie potrzebujemy zle by sie dla niego skonczylo ....

Autor: ~meZo dodano: 2013-07-10 01:57:51Głosów: -9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ludzie pisza co chca. Walniety narod dodaja przekrecaja robia z tego ubaw nie wiedza co te wszystkie osoby przezywaja bez wzgledu na wine. Wazne ze nic nikomu sie nie stało nie mozna w takiej sytuacji wyolbrzymiac sprawy. Postawcie sie na miejscu kazdej osoby z tej kolizji co byscie czuli ale co wy mozecie wiedziec. Bog jest sprawiedliwy i ukarze wszystkich kto sie nawet i moze przyczynil ale kazdego moze czekac podobny los tyczy tez klamczuchow ktorzy dupy bronia i pisza zeby komus opinie zszargac

Autor: ~świadek dodano: 2013-07-10 10:29:33Głosów: +6Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

2 wpisy powyżej -widać że rodzinka pijaka ze sieny dorwała sie do internetu. Wszyscy z policją na czele od samego początku wiedzą czyja to była wina, a 255 to akurat cała prawdę pisze !

Autor: ~ja dodano: 2013-07-10 10:37:44Głosów: +6Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do meZo -pijak od zawodzia uciekał przed policją - no faktycznie nie jego wina (po co złośliwi policjanci go gonili) kierowca tira tez zostawił auto na nie swoim pasie (no ale na awaryjnych wiec mu wolno) i poszedł w pier....
Górka, przystanek, przejście dla pieszych, podwójna ciągła... Ludzie (gery , mezo) myślcie co piszecie !!!

Autor: ~juri dodano: 2013-07-10 15:01:44Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

mezo i gery. ale z was matoły.Masakra.

Autor: ~Jaro dodano: 2013-07-10 15:45:29Głosów: +14Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

mała ma uszkodzoną źrenice może i do końca życia. Dalej twierdzisz mezo że się nikomu nic nie stało?

Autor: ~255 dodano: 2013-07-11 07:02:04Głosów: +18Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

gery to nie ja stawiałem i nie ja kablowałem. Uważasz że każda kontrola policyjna to juz podkablowanie? widzę ze w niezlej firmie pracujesz pijecie i jezdzicie chyba wszyscy i nikt nie kabluje po prostu super niezly klimat daj znac co to za firma moze ten ze sieny by sie zalapal czul by sie jak w domu mezo to nie byla kolizja to byl wypadek a na swoja opinie to on sam zapracowal

Autor: ~ja  dodano: 2013-07-12 14:49:06Głosów: +7Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

a co to za różnica czy ktos kablował czy nie, po pijaku się nie jeździ!!!!

Autor: ~ciekawy dodano: 2013-07-13 10:32:45Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

wiadomo coś w sprawie kierowcy fiata, wzięli mu prawo jazdy,, czy ma jakieś konsekwencje ze spowodowania wypadku?

Autor: ~świadek dodano: 2013-07-13 16:30:47Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do ciekawy - na 100 % bedzie miał sprawe w sądzie, konsekwencje za jazde po pijanemu , ucieczke policji i spowodowanie wypadku bedą bardzo poważne, prawo jazdy straci na pewno.

Autor: ~aaawww dodano: 2013-07-14 13:21:53Głosów: -1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

napewno ten fiat z rejestracja KGR, i z kierowca bez fragmentu mozgu

Autor: ~kaja dodano: 2013-07-14 16:59:50Głosów: +19Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

a kierowca tira? jak można zostawic takie ogromne auto zaraz za wzniezieniem, przystankiem autobusowym, przejściem dla pieszych i skrzyżowaniem, na dodatek nie na swoim pasie przy podwójnej ciągłej??? w dużym stopniu także on ponosi winę za ten wypadek

Autor: ~yeti dodano: 2013-07-14 17:53:29Głosów: -16Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

kaja ale on jakos musial wjechac na plac budowy gdyby stal przodem w strone gorlic to by sie nic nie stalo?

Autor: ~kaja dodano: 2013-07-14 19:01:40Głosów: -6Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Yeti, ale świadkowie mówili że on właśnie nie wjeżdżał, tylko kierowca zostawił auto na awaryjnych(w tak niebezpiecznym i niedozwolonym miejscu) i gdzieś poszedł. Tir stał tam dośc długo, bo podobno kilka aut zdążyło go jakoś bezpiecznie ominąc, dopiero seat natrafił na tego uciekającego przed policją pijaka. Okropny zbieg okoliczności

Autor: ~yeti dodano: 2013-07-14 19:17:02Głosów: -4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

kaja jak by on stal po prawej stronie na swoim pasie to co by bylo przy takiej predkisci fiata

Autor: ~pppp dodano: 2013-07-14 20:05:23Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ciekawe ze wszyscy wszystko wiedza co grozi temu czy temu tylko nie policja

Autor: ~świadek dodano: 2013-07-14 20:17:21Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

policja dobrze wie , prokuratura postawi zarzuty, a rozstrzygnie (skarze winnych) sąd - nie ma co gdybac na forum

Autor: ~pier dodano: 2013-07-15 14:33:55Głosów: +6Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

racja to jest ich sprawa a nie ciekawskich których sprawa nie dotyczy. Chyba że mają coś z tym wspólnego to będą gdybać.

Autor: ~Jaro dodano: 2013-07-16 15:02:35Głosów: -2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

yeti .Jak by tir stał na swoim pasie to by tylko pijany bandyta poniósł konsekwencje. wszyscy wiedzie jaką.

Autor: ~jar dodano: 2013-07-16 20:17:16Głosów: -2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

może lepiej zeby stał na prawym, to by skończył on a niewinne dziecko oszpecać

Autor: ~gag dodano: 2013-07-17 12:48:59Głosów: +6Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

jar widziałes to dziecko że wiesz jak wygląda?

Autor: ~john dodano: 2013-07-17 16:54:24Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

no własnie widziałes to dziecko jar bo ja tak wiec mysl co piszesz.

Autor: ~prawdziwy swiadek d dodano: 2013-07-17 23:26:14Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

artykul niedokonca zgodny z prawda a my wszystko łykamy jak pastylki i komentowane sa przez osoby co niby widzialy i wiedza a usłyszały od kogos i dodały.

Autor: ~jar dodano: 2013-07-18 16:56:57Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

nie chodzi om wygląd lecz o to,że mała ma uszkodzoną źrenice i do końca życia może nie odzyskać wzroku a to nie oszpecenie? najwięcej tu chyba pisze sam sprawca

Autor: ~prawdziwy swiadek d dodano: 2013-07-18 18:56:19Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

jestem osoba ktora zna to dziecko i zapewniam cie ze to jar co piszesz to kłamstwo w 100% wiec jak niewiesz to nie pisz.

Autor: ~funio dodano: 2013-07-18 20:19:59Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

cyganstwo z ta zrenica i ze dziecko nie widzi ale dajcie juz spokoj malej.

Autor: ~kali dodano: 2013-07-18 22:58:56Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ja wiem tyle ze chocby niewiem co sie stało i jaka byla sytuacja to i tak ludzie zawsze cos dodadza ujma lub przekreca ale niema sie co przejmowac ludzka natura.

Autor: ~lucek dodano: 2013-07-19 06:44:26Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

dajcie juz spokoj. Za niedlugo i tak znow dojdzie do nieszczescia jak kierowvcy nie zwolnia. Narazie tylko nasi madrzy mundurowi postoja z suszarka czasem na tej drodze. Pozostaje czekac na ruch wladzy.ciekawe czy cos z tym zrobia.

Autor: ~danio dodano: 2013-07-23 00:06:13Głosów: +1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

"Autor: ~gery | dodano: 2013-07-10 00:58:17

piszcie do 255 on wszystko wie nawet wiecej niz policja jasnowidz. A moze ten wypadek to jego wina stawia wpisowe a potem kabluje niezły kolega tylko od mojej firmy won takiego kabla nie potrzebujemy zle by sie dla niego skonczylo .."

Odezwał się największy kabel!

Autor: ~gnome dodano: 2013-07-23 23:17:49Głosów: +10Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

znow spor o kablowanie. Ja uwazam ze kablem jest taka osoba ktora reaguje na atak bo sie boi ze bedzie wmieszana i ze wyjdzie na jaw...

Autor: ~dora dodano: 2013-07-23 23:28:35Głosów: +10Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ocho kogos tu sumienie rusza i sie odgryza.

Autor: ~miki dodano: 2013-07-24 16:35:51Głosów: +11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

sumienie rusza wmieszanego... Broni sie piszac ze ktos inny jest kablem tylko bron Boze nie on.

Autor: ~jakaś dodano: 2013-07-24 17:31:28Głosów: -2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ale problemy na forum o kablowanie, żeby zagłuszyć prawdziwy problem. znak rodzinę małej i naprawdę ona nie widzi a ten co napisał że widzi i wszystko ok, to albo sam sprawca wypadku albo jego rodzinka żeby kryć mu pupe! Powinien jej rentę płacić

Autor: ~mieszkaniec d dodano: 2013-07-24 21:33:43Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

jakas ty piszesz to co widzialas czy to co slyszalas. Nikt nikomu dupy nie broni tym bardzuej ze niejestem z zdnych stron krewnym tych rodzin z wypadku. A skoro byl kabel toprubuje zmienic temat zeby dac mu spokoj.

Autor: ~madzia dodano: 2013-07-24 21:59:33Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

jakas daj malej spokoj i nie pisz bzdur!!! Nie przelewaj swojej niewinnosci kosztem innych. Kto jest winny to odpowiedział. To jest ich sprawa a nie ciekawskich. Kazdy ma swoje problemy. Pozdro dla niuni.

Autor: ~jaro dodano: 2013-07-24 23:24:32Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

wreszcie ktos madrze napisał i basta. Zreszta i tak kazdy kto zna szczera prawde to nie uwierzy bredniom.

Autor: ~abc dodano: 2013-07-25 08:13:52Głosów: +17Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Ludzie o co wam chodzi z tym kablem? Na tego pijaka-bandyte znajomi juz dawno powinni donieść jeśli wiedzieli że jeździ po pijanemu! Mam nadzieje ze ten przestępca na długo trafi do więzienia, szczególnie jeśli będzie miał dodatkowo proces z pow.cywilnego. Takich bandziorów trzeba tępić na każdym kroku , bo nigdy nie wiadomo czy takie coś nie wiedzie w was czy w waszych najbliższych !!!

Autor: ~eee dodano: 2013-07-25 12:18:29Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

kabel broni sie jak moze. Ten co jest wmieszany o to chodzi z tym kablem.

Autor: ~staszek dodano: 2013-07-27 00:40:35Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Mnie dziwi jedno. Piszecie o jakims wpisowym wiec napewno sam nie pił wiec jest wiecej pijakow ktorzy prowadza pozniej samochod tylko jak pozniej wynika jeden ten najgorszy kabluje o ile to wszystko prawda bo ludzie bajki lubia pisac wiec tak wnioskuje z gornych komentarzy. To znajomy pewnie i reszte wsypie tylko co on zrobi z soba. To nie jest odwracanie od sprawy ale tez jest wazne bo moze gdyby nikt nie doniosł to gosciu by nie spanikował i by nie dodał gazu. Nikogo nie usprawiedliwiam ale warto spojrzec pod roznym kontem na ta sprawe.

Autor: ~zorro dodano: 2013-07-27 20:27:17Głosów: +1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

stasiu a jak piło pare osób to nie znaczy ze wszyscy byli samochodami może tylko on prowadzil na po pijaku

Autor: ~reks dodano: 2013-07-28 01:36:09Głosów: +2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

zorro zapewniam cie ze wszyscy byli samochodami i na piechote nikt sie nie wybrał nawet i ty wiec juz nie usprawiedliwiaj sie.

Autor: ~zorro dodano: 2013-07-28 15:01:21Głosów: -2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

reks głupoty piszesz jak większość na tym forum jak mogłem jechać jak nie mam samochodu

Autor: ~reks dodano: 2013-07-29 13:14:42Głosów: +3Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

kazda wymowka dobra zorro.

Autor: ~ktoś dodano: 2013-08-05 17:51:00Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

podobno sprawca siedzi w więzieniu, prawda to czy ktos coś wie więcej?

Autor: ~ja dodano: 2013-08-05 19:41:39Głosów: +14Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do ktoś -a ja słyszałem że bandzior dalej jeździ samochodem (może tym razem swoim ;) Rozprawy sądowej jeszcze (z tego co wiem) nie było wiec jeszcze nie siedzi.

Autor: ~ja2 dodano: 2013-08-07 23:11:46Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do ja napisz bracie gdzie bandyta był widziany ze jezdzi. Czy to jest pewne?

Autor: ~255 dodano: 2013-08-08 21:34:02Głosów: +16Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

pytanie do ja ..tym razem swoim a siena to nie jego była????

Autor: ~ja dodano: 2013-08-09 13:12:34Głosów: +13Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

tak słyszałem że dalej jeździ (ale może tylko tak ludzie mówią) , a to że właścicielem sieny był ktoś inny to wiem na pewno

Autor: ~tagi dodano: 2013-08-09 16:50:30Głosów: -23Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~ja dodano: 2013-08-09 22:45:43Głosów: +19Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

(z tego co wiem ) to siena była lewa a teraz odnalazł się własciciel i chce odzyskać samochód bo brakuje mu kasy. To nie pierwszy taki jego samochód bo podobno zmieniał je jak rękawiczki. (wiem ) że ten ze sieny wczoraj dostał wyrok i poszedł siedzieć na 5 lat.

Autor: ~ja dodano: 2013-08-10 10:15:11Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

tagi- a czytac ze zrozumieniem potrafisz??? nerwy ci już puszczają? trzeba było pomyślec zanim wsiadło sie w takim stanie za kierownice - i jeszcze ta ucieczka przed policją- za duzo filmów sie naoglądałeś

Autor: ~tagi dodano: 2013-08-10 22:39:56Głosów: -15Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do ja- nie mam samochodu. Więc za jaką kierownice???? Czytać ze zrozumieniem potrafię ale ty pisać to chyba nie, bo to co piszesz to pies by się uśmiał. Raz jesteś pewny/na a za chwilę piszesz coś innego więc się bujaj. A z tego co wiem to inni jezdzili po pijaku a teraz chodzą więc niech głupot nie piszą tylko sprawdzą czy mają w dokumentach prawko a nie wycierają tyłek kim innym, bo z moich spostrzeżeń wynika że niektórzy zakompleksieni wykorzystują okazje i piszą głupoty aby odwrócic od siebie uwagę.

~xxxx 255 już się tak nie interesuj tylko zajmi się pracą. Bo już dosyć kolegów wkopałeś. Kogo teraz podkablujesz.

INFO OD MODERATORA: nie spamuj podpisując się różnymi nickami!!!

Autor: ~dupa dodano: 2013-08-11 12:28:26Głosów: -18Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ludzie ale macie problem koleś ze sieny nie siedzi wyroku jeszcze niema siena jest jego nie kradziona. prawko ma zatrzymane info dla ja idz do psychiatry masz urojenia [to co piszesz na tym forum to same głupoty]

Autor: ~ja dodano: 2013-08-15 18:23:17Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

jechał po pijaku i prawko ma ha ha ha ale jaja kierowco przestań juz bajerowac

Autor: ~torres dodano: 2013-08-16 13:46:56Głosów: -9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Ciekawe na jakiej podstawie autor twierdzi, że dwaj uczestnicy zdarzenia zachowali się prawidłowo a jedynie kierujący Fiatem nie. Przecież z samego opisu zdarzenia wynika, że Seat znalazł się na pasie ruchu Fiata, jeśli Fiat był w zasięgu pola widzenia kierowcy Seata to wypadek spowodował właśnie kierujący Seatem - tego typu zdarzenia wymagają dogłębnej analizy rzeczowego i osobowego materiału dowodowego po czym dopiero można stwierdzić kto spowodował wypadek i kto się ewentualnie przyczynił do jego zaistnienia. Autor zbyt pochopnie rozstrzygnął tę sprawę.

Autor: ~abc dodano: 2013-08-16 19:49:43Głosów: +7Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

torres bezmózgowcu - jeżeli jeszcze nie wiesz na jakiej podstawie autor tak twierdzi to weź skup sie i przeczytaj jeszcze raz art. i komantarze świadków pod nim !
Skąd sie tacy (Komentuje.Nie obrażam)... biorą? Oczywiście wszyscy winni tylko nie uciekający przed policją pijak !!!

Autor: ~paaa dodano: 2013-08-18 23:03:52Głosów: +11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Niema warunków a tv ogląda ha ha ha ale jazz użytkowniku bez ściemy.

Autor: ~do abc  dodano: 2013-08-19 00:05:31Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

i kto tu jest bezmózgowcem. Pierwsze przeczytaj dokładnie co pisze autor a co świadkowie, a potem pouczaj innych, bo w tym momencie sam sobie przeczysz. Nikogo nie bronie bo to nie moja sprawa ale rusza jak ktoś pisze bez sensu.

Autor: ~jakubp2002 dodano: 2013-08-19 17:44:07Głosów: -21Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~mieszkaniec dodano: 2013-08-20 10:23:31Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

widze że nawet po prawie 2 miesiacach od wypadku ten temat jest poruszany i komentowany na forum, zastanawia mnie dlaczego ?

Autor: ~kjikjfida dodano: 2013-08-20 14:02:50Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

no właśnie ludzie dajcie juz spokój

Autor: ~mati dodano: 2013-08-20 18:59:03Głosów: -11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

A o co chodzi w tym wszystkim? Może o to że gdyby trafiło to na człowieka który pije alkohol w każdy dzień to nikt wiele by nie komentował. Ludzka zazdrość nie zna granic.

Autor: ~max dodano: 2013-08-21 13:07:05Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ostatni komentarz mnie rozwalił :) o co ci ludzie są niby zazdrośni? bardzo proszą o rozwinięcie tematu w miarę możliwości :)

Autor: ~1.22 dodano: 2013-08-21 17:08:40Głosów: +4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

mati być takim głupkiem niema czego zazdrościć

Autor: ~mati dodano: 2013-08-22 15:03:31Głosów: +17Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

nie wszyscy ludzie... tylko ta osoba która się poczuwa bo gdyby było inaczej to nie pisała by bzdur i nie podszywała się pod różne nicki.

Autor: ~ja dodano: 2013-11-22 10:19:46Głosów: -1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

widać, żę sprawca w ciupie siedzi bo na forum cisz :)

Autor: ~lis dodano: 2015-06-03 13:43:40Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

jak ktos jeszcze odwiedza te strone to kierowca sieny dalej jezdzi i z tego co wiem nie ma prawka

Napisz komentarz

wspierają akcję "Komentuj. Nie obrażaj"!

Internet to nie śmietnik! Pokaż, że potrafisz rozmawiać na wysokim poziomie.
Dowiedz się więcej o akcji http://www.komentujnieobrazaj.pl/

Zapoznaj się również z zasadami umieszczania komentarzy w naszym serwisie!
Autor:
Komentarz:

TV Reklamowa

 

Zapowiedzi imprez

Marzec 2017

PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
  • Aktualnie brak wydarzeń
  • Aktualnie brak wydarzeń
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny