• Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Szanowni Państwo! W związku z rozpoczęciem prac konserwacyjnych w naszym portalu uprzejmie prosimy o nie dodawanie do odwołania komentarzy, wpisów na blogu oraz do kalendarza wydarzeń. Aktualizacja bieżących wiadomości na stronie nastąpi po zakończeniu prac konserwacyjnych. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia! 

Gorlice będą miały kino!

dodano: 2017-01-01,  
Dodaj na Facebook
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Gorlice będą miały kino! Nowoczesna sala na blisko 40 osób. Wygodne i miękkie fotele. Profesjonalne nagłośnienie i ekran. Tak wygląda Kino KOLORY, które już w przyszłym tygodniu rozpoczyna swoją działalność w Gorlicach! 
Pierwsze w Gorlicach cyfrowe kino, które ma być ulubionym miejscem dla miłośników filmu i dobrej kawy – tak reklamuje się pomysłodawca i właściciel kina KOLORY. Niewielka, ale estetycznie i nowocześnie urządzona sala kinowa (przypominająca te znane z multipleksów) znajduje się przy ul. Kołłątaja 16 w budynku Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości, gdzie jeszcze niedawno funkcjonowała restauracja.

Start kina przewidziano na wtorek 10 stycznia. W pierwszym tygodniu przewidziano projekcję dwóch filmów.

Seanse o godz. 12.00 oraz 14.00 to animowany film przygodowy „Vaiana. Skarb oceanu” natomiast seanse o godz. 17.45 oraz 20.15 to film „Po prostu przyjaźń” - wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje - w obliczu życiowych przeciwności - zostają wystawione na niejedną próbę. 

Ceny biletów skalkulowano na miarę gorlickich portfeli tj. normalny 16 zł, a ulgowy 14 zł. Bilety dla grup zorganizowanych wyceniono na 12 zł. 

{gallery}zdjecia/17kinokolory{/gallery}

{youtube}eqiM5Vsg7dw{/youtube}{youtube}vTMfq73uzdg{/youtube}

 

Komentarze

Autor: ~Sąsiadka  dodano: 2017-01-01 14:58:43Głosów: +15Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

W końcu ktoś czyta mi w myślach, bardzo sie cieszę ze w Gorlicach bedzie kino, myśle ze mieszkańcy naszego powiatu docenia ten obiekt i licznie bedą go nawiedzać...ja będąc w pl z przyjemnością sie wybiorę... oby repertuar filmowy nie odstawał za bardzo od sąsiednich kin. Pozdrawiam i gratuluje pomysłu

Autor: ~Talia dodano: 2017-01-01 15:02:18Głosów: +1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Naaareszcie! Bo jeszcze ktoś gotów był uwierzyć, że ta żenada na Słowackiego to nasze gorlickie kino, gdzie hitem był "Smoleńsk" oglądany na drewnianych krzesłach i ogólnie festynowy wystrój z zewnątrz ze styropianami w oknach.

Autor: ~nixed dodano: 2017-01-01 16:38:34Głosów: -57Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~Gorliczanin dodano: 2017-01-01 17:29:12Głosów: -4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

No faktycznie "Ceny biletów skalkulowano na miarę gorlickich portfeli", w Gorlicach są faktycznie bardzo dobra zarobki, porównując Tarnów lub Sącz i ceny biletów w kinach to tam są skromne zarobki.

Autor: ~Maja dodano: 2017-01-01 19:16:56Głosów: +4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Zgodzę się z nixed-em po części że teraźniejsze filmy to dno... Nawalone efektami bez logicznej fabuły a o polskich nie wspomnę może po za PitBull-em, ale nie o to chodzi jeśli premiery kinowe będą w tym samym czasie co np w kinie w Sączu może być ok ale jeśli będzie jak do tej pory 3-4 mc po to, tak samo nie wróżę niczego dobrego, z resztą teraz jakie kino by nie było to ma ciężki żywot nie drogie projektory do domu, 2D, 3D kino domowe soundbar 4.1 np i masz kino w domu nie czarujmy się

Autor: ~hacza dodano: 2017-01-01 19:41:26Głosów: +37Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Wygląda, że znów prywatne przedsięwzięcie ratuje "gorlicką kulturę".
Bo ci od lidlów biedronek i kauflandów idą na łatwiznę. Sprzedać i zysk wywieźć z Polski.
Tam gdzie jest ciężko i być może nisko opłacalnie to ich nie ma.
Gratuluję inwestorom pomysłu i życzę im jak najlepiej, i nie tylko z okazji Nowego Roku!!

Autor: ~Wojtek dodano: 2017-01-01 20:14:12Głosów: +24Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Super w końcu będzie można pójść do kina w Gorlicach, a nie jeździć gdzieś do "lepszych" miast (co jest dodatkową stratą czasu i pieniędzy). Co do cen biletów to wszędzie w kinach są zbliżone do siebie i myślę że częściowo są one podyktowane przez dystrybutorów filmów, w końcu głownie oni zarabiają na filmie. Ja na pewno będę chodził do tego kina i życzę właścicielom sukcesu!

Autor: ~Przemek dodano: 2017-01-02 00:39:12Głosów: +8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Super. Ktoś podjął niezłe ryzyko, uważam że jest to godne podziwu. Mam nadzieję, że miasto doceni taką inicjatywę i pomoże im w rozwoju jako partner.

Autor: ~rozbawiona dodano: 2017-01-02 09:26:28Głosów: -4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Biedny Jurek zaczął od wczoraj się użalać na facebooku nad sobą i swoim losem, jak to musiał mercedesa sprzedaż, żeby ludziom kino w mieście zrobić. Zapomniał dodać, że mercedes stary był, a wartość jego nie powalała w związku z czym to niby kino właśnie jest takie jakie jest, czyli nijakie! Widać ci "niewdzięczni gorliczanie" nie poznali się na minimaliźmie, jaki zaoferował im Jureczek, tyle tylko, że ci sami gorliczanie latami uwielbiali chodzić do dawnego Wiarusa prowadzonego przez Panią Dobrowolską bo dzięki niej choć w kinie było zimno jak cholera, a wystrój przypominał epokę Gierka to było serce i to coś, a nie tylko maszynka do robienia kasy, gdzie wymyślało się takie bzdury, jak przeglądy zespołów weselnych, ogólnopolskie cykliczne pokazy magii (które zakończyły się różnicą zdań pomiędzy pewnym magikiem a Jureczkiem) umarły bodajże po pierwszej edycji, czy jeszcze bardziej żałosne wybory miss!

Jak mawiają najstarsi gorliczanie: szkłem dupy nie utrzesz! Jak się ludziom w tych czasach daje byle co, to się można spodziewać byle jakiej oceny. I taka ona jest poza kilkoma klakierami, którzy lukrują na facebooku. A jak widać jednak da się w Gorlicach zrobić kino, które wygląda na miarę obecnych czasów, ale na to trzeba sprzedać więcej niż wiekowe kopcące auto.

Autor: ~Kamil dodano: 2017-01-02 11:21:59Głosów: +3Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Będą grane w nim wszystkie premiery czy będzie działało jak to "kino" które już było kiedyś?

Autor: ~Mietek dodano: 2017-01-02 15:11:14Głosów: +2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Zobaczymy jak to będzie z repertuarem... Hitów kinowych raczej bym się nie spodziewał ale mam nadzieję ze nie będą tłukli 2 filmów przez miesiąc...

Autor: ~do rozbawionej dodano: 2017-01-02 18:55:51Głosów: +31Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

SZkoda, że TY mie postawiłaś na maxymalizm i nie owtorzyłaś kina w Gorlicach. Uwielbiam ten ton małomiasteczkowej krytyki nastawionej na kopanie innych z perspektywy anonimowości internetu. Może byś się tak przedstawiła i wtedy wylewała wiadro z pomyjami :)

Autor: ~do rozbawionej  dodano: 2017-01-02 19:20:54Głosów: +32Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Polecam otworzyć coś z własnej inicjatywy i dokładnie oraz należycie to zareklamować tak aby ludzie chcieli przychodzić i w tym uczestniczyć. Nasze miasto jest jakie jest - nasi mieszkańcy niestety szybko sie nudzą i nigdy im sie nie dogodzi. Przykre. Oceniac, wymadrząć sie i udając że znaja sie na wyższej kulturze - przychodzi im to bardzo łatwo.... Nie są w stanie docenić chociaż pomysłu czy szeregu starań. Takie własnie komentarze wskazują , że Gorlice sa jednak BARDZO zacofane jeżeli chodzi o kulturę i rozrywkę. Doceniam p. Jurka, że próbował ze wszystkich sił dać miastu kino , bądź dobrą rozrywkę. A niektórzy to po prostu nie powinni się wypowiadać w kwestii , w ktorej nie maja zielonego pojecia :)

Autor: ~abaci dodano: 2017-01-03 09:50:07Głosów: -27Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~przybysz dodano: 2017-01-03 11:17:15Głosów: -6Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Jakie miasto takie i kino!

Autor: ~m t dodano: 2017-01-03 16:38:48Głosów: +28Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Jurek w Wiarusie robił co mógł. Proponował nie tylko kino, ale również innego typu rozrywkę, aby tylko jakoś wyjść na swoje.
Nie wytrzymał finansow, zwłaszcza, że w okresie zimowym koszty za ogrzewanie sali były niesamowite. W dużej mierze z rezygnacji w Wiarusie "pomogli" mu "działacze kultury" z GCK w Gliniku na czele z dyrektorem , którzy krytykowali i podkładali Jurkowi nogi dosłownie za wszystko. Brak zainteresowania totalnego również w tym względzie było ze strony UM.
A budynek kina w dalszym ciągu niszczeje.

Autor: ~zainteresowany dodano: 2017-01-03 17:44:49Głosów: +29Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

farmazony piszecie- kino to klimat , i oglądanie filmu na dużym eklranie to coś innego niż na komputerze czy jak niektórzy w telefonie myśle że to kino będzie właśnie miało ten klimat i nawet warto będzie poczekać tydzień czy dwa na fajny film, ale najprościej jest ponarzekać i krytykować zanim coś się zobaczy

Autor: ~poliglota@interia.pl dodano: 2017-01-03 17:55:44Głosów: +4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

wreszcie ktoś coś napisał poprawnie najlepiej kwakać i bredzić ale coś od siebie i własnej kieszeni to BE!!! co miasto za poprzednich kadencji byłych burmistrzów i kierowników kulturalnych zrobiło dla swojego miasta i MIESZKAŃCÓW powiem krótko ZERO !!!!!!!!! nowe kino bardzo ciekawe kto za tym stoi i z czyjej to kabzy wejdzie nowy właściciel boi się przedstawić a może to czyjś poplecznik że tak łatwiutko poszło z zezwoleniem kłody najlepiej kłaść zza winkla i po kryjomu popieram kogoś co chce coś zrobić i robi a nie KWACZE!!!!!!

Autor: ~wektor dodano: 2017-01-03 18:25:36Głosów: +7Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ha kino nowe co z wiarusem starym budynkiem najlepiej rozebrać i wrzucić do kosza zamiast postarać się o odnowienie go warunki są tam dobre i można by żec małym nakładem odrestaurować historyczny budynek kultury nie wszystko nowe jest dobre ceny na jakich zasadach został obliczony cennik Gorlice to starzejące się miasto które się kurczy od upływu młodzieży pozostawiąjąc starocie

Autor: ~olo dodano: 2017-01-03 21:09:31Głosów: +2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

To dobra wiadomość dla kinomanów tym bardziej że mniej więcej w tym samym czasie zaczyna profesjonalną działalność cyfrowe kino w Bieczu. Będzie konkurencja więc jest szansa na dobry repertuar.Będę się starał odwiedzać obydwa te miejsca i sprawdzić gdzie czuję się najlepiej.

Autor: ~elf dodano: 2017-01-03 21:21:09Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Czytając wypowiedzi widzimy jak trudno piszącym i siedzącym przed komputerem jest pojąć, że co innego jest obejrzeć film ,a co innego być w kinie.

Autor: ~jan dodano: 2017-01-06 10:55:02Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

mamy przeciez otwarte ponad rok temuza duze pieniadze kino(sam projektor ponad 80.000) na terenie warsztatow szkolnych i nic sie tam nie dzieje ciekawego

Autor: ~kinomaniak dodano: 2017-01-06 19:01:03Głosów: -11Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Mam nadzieję, że kino będzie stawiało na nowe filmy a nie jakieś odgrzewane kotlety z przed kilku miesięcy. To jest właśnie klucz do sukcesu bo jak ktoś ma czekać na premierę filmu kilka tygodni/miesięcy to lepiej do Nowego Sącza jechać :)

Napisz komentarz

wspierają akcję "Komentuj. Nie obrażaj"!

Internet to nie śmietnik! Pokaż, że potrafisz rozmawiać na wysokim poziomie.
Dowiedz się więcej o akcji http://www.komentujnieobrazaj.pl/

Zapoznaj się również z zasadami umieszczania komentarzy w naszym serwisie!
Autor:
Komentarz:

TV Reklamowa

 

Zapowiedzi imprez

Marzec 2017

PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
  • Aktualnie brak wydarzeń
  • Aktualnie brak wydarzeń
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny