• Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Szanowni Państwo! W związku z rozpoczęciem prac konserwacyjnych w naszym portalu uprzejmie prosimy o nie dodawanie do odwołania komentarzy, wpisów na blogu oraz do kalendarza wydarzeń. Aktualizacja bieżących wiadomości na stronie nastąpi po zakończeniu prac konserwacyjnych. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia! 

Burmistrz czy naczelnik?

dodano: 2016-12-11,  
Dodaj na Facebook
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
Burmistrz czy naczelnik?W ostatnich dniach, bo 9 grudnia, minęła druga rocznica wyboru Rafała Kukli na stanowisko burmistrza. Wedle złożonych obietnic przedwyborczych, ta data mogła wydawać się wręcz historyczną, ale czy z perspektywy połowy kadencji naprawdę tak jest?
Burmistrz Kukla w urzędniczej produkcji filmowej, przygotowanej na pierwszą rocznicę swojego urzędowania, snuł plany na kolejny rok kadencji. Opierały się one w głównej mierze na pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz poszukiwaniu inwestorów do Strefy Aktywności Gospodarczej. Niestety żadne z planowanych działań nie zostały skutecznie wykonane.

Kwota pozyskanych środków europejskich jest nikła w porównaniu z poprzednimi latami. Działki w strefie stoją odłogiem jak stały. Burmistrz w znikomym stopniu wykazał się również skutecznością w zdobywaniu pieniędzy krajowych dla Gorlic. W tym miejscu można wspomnieć o większej dotacji z Programu Maluch 2016 w kwocie 460 tys. zł na organizację żłobka. Jednak po lekturze listy miast i gmin, które otrzymały pieniądze z tego programu, dowiadujemy się, że ich pozyskanie wcale nie było zbyt trudne.

Światełkiem w tunelu bezradności wydaje się być jedynie aktywność i skuteczność niektórych miejskich spółek, które – niezależnie od nieskutecznych działań burmistrza, pozyskały w ostatnim okresie spore środki zewnętrzne na realizację zadań własnych.
 
Kompletnym fiaskiem zakończyły się zabiegi o pozyskanie środków z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na remont ulic Korczaka i Konopnickiej. Wniosek gorlickiego burmistrza przepadł na ocenie formalnej, a urząd niestety musi wyremontować wspomniane ulice w dużo mniejszym zakresie i to z pieniędzy własnych. Pozostaje mieć nadzieję, że może w tym roku uda się wreszcie uzyskać około miliona złotych na przebudowę ulicy Krasińskiego.
 
Niezliczona liczba oświetleń, kanalizacji deszczowych, placów zabaw czy kawałków chodnika budowana w ostatnich latach jest finansowana w większości z własnych pieniędzy miasta oraz zaciągniętych kredytów, tak kredytów!, których przewidywana suma na koniec 2017 roku może sięgnąć ponad 38 milionów złotych. Trudno zatem uznać za sukces budowę drobnej infrastruktury miasta, gdyż takie działania należą przecież do normalnych obowiązków burmistrza i miejskich urzędników.
 
Ale praca burmistrza to nie tylko inwestycje i pozyskiwanie pieniędzy, to przede wszystkim kontakty z mieszkańcami i zaspokajanie ich potrzeb. I tu, pomimo w miarę dobrego początku, rok 2016 okazał się kompletną porażką! Temat tzw. zachodniej obwodnicy Gorlic w opinii zainteresowanych pokazał brak dialogu i konsultacji burmistrza z mieszkańcami oraz arogancki i pogardliwy styl, w jakim burmistrz komentował tą trudną sytuację na forum mediów społecznościowych. Ukoronowaniem specyficznego podejścia burmistrza Kukli do nieprzychylnych opinii mieszkańców było skierowanie do prokuratury wniosku o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przeciwko internaucie, który w komentarzu do artykułu opublikowanego na naszym portalu zarzucił burmistrzowi nepotyzm i „ustawianie swoich”. Do dziś dnia jednak nie wiemy jak cała sprawa się zakończyła i czy zarzuty nie były prawdziwe?
 
Jednego, czego nie można odmówić burmistrzowi Kukli to doskonałej polityki promującej jego własną osobę. Miejska strona internetowa aż puchnie od pochlebnych newsów, komentarzy czy rankingów, a urzędowy fotograf dwoi się i troi, żeby w każdej sytuacji odpowiednio uwiecznić naszego włodarza. Sęk w tym, że z tymi zdjęciami nie idzie w parze oczekiwana poprawa kondycji naszego miasta, co widać chyba gołym okiem?
 
W amatorskiej produkcji filmowej promującej ideę budowy zachodniej obwodnicy Gorlic jedna z mieszkanek stwierdziła niedawno, że „…mamy dobrego naszego ojca naczelnika burmistrza miasta…”. Opisane powyżej „dokonania” oraz styl sprawowania urzędu chyba każdemu z nas cisną na usta pytanie: czy to jeszcze burmistrz czy już naczelnik? I na jak długo gorliczanom wystarczy ta polityka „ciepłej wody w kranie”?

Jako swoistą ciekawostkę (dość propoczą w większości komentarzy) polecamy Państwu przypomnienie sobie naszego tekstu z 9 grudnia 2014 poświęconego ślubowaniu Rafała Kukli - kliknij i zobacz ARCHIWUM

{youtube}vyCfanWSBZo{/youtube}

Komentarze

Autor: ~edek z fabryki kredek dodano: 2016-12-11 20:55:42Głosów: +69Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Z artykułu aż bije po oczach niechęć do burmistrza. To też nie moja bajka ale jako portal informacyjny powinniście choć starać się być neutralni. Ale wiadomo nie od dawna że stoicie za opcją PO. Szału w Gorlicach nie ma, kto może ucieka. Praca może jest ale tutejsi możnowładcy płacą tyle ze chyba tylko ten co nie może już uciekać zostaje i podejmuje się. Demokracja ma to do siebie że łatwo obiecywać przed wyborami , następne zrewidują lepiej od waszych opisów czy bedzie dalej, czy potrzebne są radykalniejsze zmiany.

Autor: ~Parnassus dodano: 2016-12-11 21:10:36Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Niechęć do burmistrza? Tak ja prywatnie, jako szeregowy obywatel tego miasta ze sporo ponad 50-letnim stażem wiele razy otwarcie wyrażam swoją niechęć do "miłościwie nam panującego", ale nie widzę nic takiego w tekście powyżej! Jak dla mnie test to trafienie w sam punkt 10/10!

Jeśli sukcesem są remonty chodników, kanalizacje itp. to faktycznie każdy z burmistrzów miał dokładnie takie same zasługi. Nie zapominajmy, że burmistrz w ramach swoje wypłaty ma nie tylko być, ale też coś robić i to jest właśnie jego podstawowa robota! Zapytaj jednak co zrobił ponad to? Jak dla mnie (i nie tylko dla mnie) NIC! Mijają dwa lata, w czasie, których jedyne wymierne dokonania Kukli to obsadzenie w Ratuszu na intratnych stanowiskach osoby ze swojego otoczenia (wtajemniczeni wiedzą).

Ja widzę powyżej suche fakty, do bólu suche!!! Dwa lata stracone dla miasta, bo brak rozwoju to uwstecznienie! Jak się okazuje kierowanie spółdzielnią mieszkaniową to nie to samo, co kierowanie całym miastem.

Autor: ~PAKT dodano: 2016-12-11 21:13:18Głosów: -35Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~Barack dodano: 2016-12-11 21:20:39Głosów: -3Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Łzy śmiechu cisną mi się do oczu jak oglądam ten filmik i słucham tego radosnego przemówienia odczytanego z kartki przez Kuklę, które żywcem jest wyjęte z inauguracyjnej mowy Baracka Obamy!

A jak tak patrzę sobie na tego "burmistrza" to jako żywo przed oczami staje mi wspaniały aktor Roman Wilhelmi w cudownej kreacji NIKODEMA DYZMY w scenie, której to kiedy Dyzma skończył wystąpienie przed Radą Ministrów i stwierdził mniej więcej "panowie, co miałem powiedzieć przeczytałem, i w tej sprawie nie mam nic więcej do dodania

Autor: ~PAKT dodano: 2016-12-11 21:33:08Głosów: -8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

A w sumie faktycznie w tekście pominięto dwie zasługi burmistrza Kukli - skutecznie namówił ludzi do klikania dzięki czemu na kilka godzin zagościł do nas RMF FM, który co weekend jest w innym mieście, no i wygraliśmy konkurs na Zumi Onet, choć w tym wypadku chyba nikt z mieszkańców nie odczuł jakichś korzyści większych.

Autor: ~do Barack dodano: 2016-12-11 21:34:20Głosów: -5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Zgadzam się w 100%, różnica tylko taka że filmowy Dyzma cokolwiek robił.

Autor: ~Rafał, Ty wiesz kto! dodano: 2016-12-11 22:11:13Głosów: +24Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Byłam i ja i wielu innych w tej kampanii z Tobą, pomagaliśmy CI z całych sił wierząc w sens tego co robimy, że faktycznie jesteś idealistą, jakiego jeszcze to miasto nie miało. Dziś bijąc się w pierś i żałując mojego wkładu w pomoc Tobie w kampanii mogę powiedzieć tylko jedno, że faktycznie takiego burmistrza to miasto nie miało, tak złego burmistrza!!! Nigdy wcześniej nie wierzyłam politykom, zaufałam Tobie, ale dziś wiem, że to nie ma sensu bo wszyscy jesteście tacy sami, tylko naobiecywać by dorwać się do władzy, a potem okazuje się, ze plany przedwyborcze to był taki zwykły chwyt marketingowy!!!

Autor: ~PAKT dodano: 2016-12-12 07:39:48Głosów: -17Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

a teraz możecie się na bank spodziewać, że jedyna słuszna gazeta w mieście wysmaruje jutro taką laurkę burmistrzowi, że niezorientowany pomyśli, że te Gorlice to jak nic kraina mlekiem i miodem płynąca i żyje się tutaj co najmniej tak samo, jak w tej reklamowanej "planecie Warka", żeby przekaz był pełen dołączy do tego zaprzyjaźniony portal no i oficjalna witryna miejska, a na koniec w podziękowaniu w tanecznych pląsach wystąpi grupa nobliwych Pań w hawajskich łańcuchach na szyi

Autor: ~zwodzik dodano: 2016-12-12 08:10:55Głosów: +13Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Kazdy pawa nienawiscią do naszego włodarza,po 1 trzeba bylo wybrac tego drugiego,nie wiem jak mu tam....
po 2 kazdy mądry bo siedzi w domu i ocenia tylko bo to i tamto nie jest tak jak by sie chciało
po 3 ciekaw jestem jak wy byscie wygladali na miejscu Burmistrza? jak wam by sie zylo jak kazdy by was atakował? co?? wtedy juz nikt by nie był takim cwaniaczkiem,tylko by sie swoich sąsiadów bał zeby po twarzy nie dostac z zazdrosci.
po 4 nie bronie Burmistrza ani nie atakuje bo nawet nie bylem na wyborach tylko postarajcie sie wstawic na jego miejsce co wy byscie zrobili?? wielkie G..no

Autor: ~ROCH dodano: 2016-12-12 09:48:02Głosów: +19Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Śmieszy mnie brak obiektywizmu i niechęć do urzędującego burmistrza. Takie media jak Regionalna Telewizja Gorlice i ten artykuł mnie śmieszą. Nie jestem zwolennikiem Pana burmistrza, ale taki był wybór i z tym się należy pogodzić. Telewizja Gorlice nie wiem dlaczego nosi nazwę Gorlice jak pokazuje Bobową? Niech sobie tam urzędują! Żadnej wzmianki o Dniach Gorlic i nienawiść!!! Tak nie można. Jak był Kochan to w Gorlicach śmietana płynęła po rynku. Jak był Sterkowicz to koty nie mogły spać i musiało być cicho. Teraz co się wydarzy w mieście a dzieje się dużo to Wam się nie podoba, mieszkańcom TAK! Tyle inwestycji co się zrobiło przez te 2 lata to poprzednicy mogli pomarzyć. W strefie kończy się budowa kolejnego zakładu ale o tym cisza! Będą nowe miejsca pracy. A to że się burmistrz promuje to dobrze bo ma przecież Biuro Promocji. Zal wszystkim miłośnikom platformy? Jakoś Rada Miasta jest zadowolona z burmistrza co widać na sesjach!

Autor: ~suweren dodano: 2016-12-12 09:48:32Głosów: +4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

zwodzik co Ty bredzisz? Czy ktoś mu przystawiał pistolet do głowy i kazał zostać burmistrzem wbrew jego woli? zmuszono go do tego? Sam o to zabiegał i to przez kilka wyborów z rzędu, wiec ma co chciał! I tyczy się to nie tylko Kukli, ale każdego kto zabiega o takie stanowiska, więc nie użalaj się nad nim bo nie ma nad czym. Jemu na otarcie łez za ten trud i znój musi wystarczyć coś koło 12 tysięcy comiesięcznej pensji

Autor: ~jędrek dodano: 2016-12-12 10:21:59Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Gorlicki Dyzma.

Autor: ~PAKT dodano: 2016-12-12 10:25:34Głosów: -23Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~Gebo&Education dodano: 2016-12-12 11:23:34Głosów: -35Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~Do zwodzik: dodano: 2016-12-12 12:33:13Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Większości wypowiadających się chodzi zapewne o to, że kandydując na wysokie stanowisko burmistrza, musisz dać coś więcej. Duża władza, to nie tylko prestiż, ale odpowiedzialność i spore wymagania. Nikt nie chce włodarza/szefa o mentalności portiera. Każdy chce mieć burmistrza, który jest aktywny, ma mnóstwo pomysłów i je realizuje, a do tego rzetelnie kalkuluje i sprawnie zarządza miastem. Miasta, czy gminy mające takich szefów rozwijają się dynamicznie. I takiego zarządzania szczególnie potrzebują Gorlice, gdyż, delikatnie mówiąc, miasto w rewelacyjnej sytuacji nie jest - każdy przyzna. Stąd wszystkie głosy krytyczne, do których również i ja dołączam.

Panie Burmistrzu! Na tym stanowisku nie wystarczy "odbębnianie etaciku" i uśmiechanie się do kamery. Zachęcam do wykazania się duuuużo większą kreatywnością i duuuużo bardziej partnerskim podejściem do mieszkańców miasta, jeśli chce Pan realnie myśleć o reelekcji za 2 lata.

Autor: ~burmistrz -tragedia dodano: 2016-12-12 13:22:32Głosów: +5Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

JA jako młody bez pracy czekam NORMALNEJ pracy w gorlicach -pisze normalnej takiej aby mozna było normalnie zyc , miec umowe na czas NIEokreslony a nie na smiecówkach! Co w tym wzgledzie robi burmistrz->? NIC! absolutnie NIC nie robi! aby zciągnac tu chocby mały kapitał zagraniczny KTÓRY cos produkuje wytwarza!-dziwicie sie dlaczego młodzi opuszczaja Gorlice?-bo w gorlicach pracy NIE MA i chyba juz niebedzie! Zobaczcie jak rozwija sie taki SĄCZ Jasłoczy Krosno czy nawet Bobowa! -pojedźcie tam i popatrzcie!a co w Gorlicach-?-NIC! jak było od 10 lat tak jest dalej! bieda z nędzą ino piszczy! Wstyd mi że przyszło mi mieszkac w Gorlicach! wstyd! TO miasto upada!-CZY WY WŁODARZE TEGO NIE WIDZICIE?

Autor: ~zwodzik dodano: 2016-12-12 14:35:31Głosów: -2Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

wiem rozumiem ze chodzi o aktywnosac ale zauwazcie ze Pan Kukla jest raczej swierzym politykiem ktory nie ma jeszcze dojsc i znajomosci na wyzszych szczeblach tak jak to maja stare wyjadacze polityczne ktorzy po znajomosci zalatwiaja wszystko i nie oszukujmy sie tylko o to chodzi.

Autor: ~98Latek dodano: 2016-12-12 15:25:19Głosów: 0Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Jeśli burmistrz rozpocznie budowę nowego cmentarza na Dukielskiej w 2017, to zagłosuję na NIEGO na II kadencję

Autor: ~M.B. dodano: 2016-12-12 15:53:08Głosów: +25Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

ale jedziecie po nim (Burmistrzu naszego miasta)- aż nieładnie ! ! !

Autor: ~do zwodzik dodano: 2016-12-12 15:59:37Głosów: +21Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

No ale ja Cię prosiłem o wymienienie tych sukcesów, o których tak krzyczałeś wcześniej, że tyle ich było. no i co? Skończyło się na pustych sloganach, że zrobił, ale jakoś ciężko je wymienić prawda?

Kim jest Kukla? świeżym politykiem? Jaja sobie robisz, czy w "szofie śpisz"? Kukla na burmistrza kandydował już nie pierwszy raz, dwie kadencje był radnym w powiecie, startował też do Sejmu i to z wysokich miejsc, ale z marnym wynikiem! To jest świeży polityk? Chłopie chce go na siłę bronić, nie mając kompletnie żadnych narzędzi do tego

Autor: ~Jan dodano: 2016-12-12 18:09:29Głosów: +34Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

wiem już na 100% ze w Gorlicach nie dyskutuje się nad dobrym wyborerm , trafnymi decyzjami.W większości przypadków na sesjach Rady Miasta tworzy się pokątnie teorie spiskowe np. kogo i jak wykreować, a kogo zaatakować. Obrzydliwe to!!!

Autor: ~Gorliczanin dodano: 2016-12-12 21:38:23Głosów: +17Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Do gebo&edukation

Śp. Pan Elmer nie żyje już dobrych parę lat , więc trzy kroki w bok od niego . To nie była Elmerowska gazeta tylko Gazeta Krakowska !

Autor: ~Do zwodzik dodano: 2016-12-12 22:05:25Głosów: -1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Ale dowaliłeś! Czyli twierdzisz, że Kukla się nie nadaje na stanowisko, bo się dopiero uczy, tak? To po co się pchał na stołek?
To tak, jak byś napisał, że chirurg się dopiero uczy i zeszło mu pod skalpelem 10 na 10 pacjentów, no ale przecież jak zejdzie jeszcze 20, to się nauczy i będzie git!

Autor: ~virtu dodano: 2016-12-13 10:55:57Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Na szczęście za 2 lata wróci na rubikoniu wybawiciel Kochan bo coś się mu ostatnio nie wiedzie i kolesie nie wiedzą już gdzie go upchnąć i jakie stanowisko stworzyć. Wróci mierny ale wierny i co najważniejsze ze znajomosciami i przedstawiciel jedynie slusznej partii. Martwię się tylko o etatowych hejterów tj. Parnassus i kilka innych jego nickow kim się wtedy będzie zajmował kogo obrabiał być może jeszcze przez kolejnych kilka lat będzie wspominał jaki to obecny burmistrz był zły.

Autor: ~Lelek dodano: 2016-12-13 13:25:56Głosów: +1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do virtu
Zżera Cię miłość do Kochana. Ten jak słyszę niestety ma
się nieźle i nikt dla niego żadnych stanowisk nie musi tworzyć. Co do wątpliwych osiągnięć Twojego idola wystarczy porównanie z poprzednikiem. Najprościej
porównać kwoty pozyskanych środków zewnętrznych.
Kukla przez 2 lata może pochwalić się dwoma sukcesami:
7 tys na remont kapliczki w 2015 i 450tys na budowę
żłobka w 2016. Ten drugi sukces taki sobie bo każda gmina, która wystąpiła o środki otrzymała je.
Dla miast o niskich dochodach własnych środki zewnętrzne
to być albo nie być. Stąd kiepska ocena obecnego Burmistrza.

Autor: ~zwodzik dodano: 2016-12-13 14:48:21Głosów: +7Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

nic nie mowilem ze kukla sie nie nadaje na stanowisko tylko mowie ze jest ciezko bo nie ma jeszcze pleców na wyzszych szczeblach to po raz a po dwa o jakich sukcesach krzyczalem? podaj mi przyklad albo naucz sie czytac ze zrozumieniem bo zadnego przykladu sukcesu nie pisalem ani nic w tym stylu wiec zal mi ze skonczyles szkole a nie umiesz czytac.

Autor: ~do ~Lelka dodano: 2016-12-13 17:40:36Głosów: +4Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

A budowa północnego obejścia? Wszak to burmistrz ze starostą wychodzili ten temat, bo w planie finansowym urzędu marszałkowskiego nie było na to pieniędzy przewidzianych na koniec 2014 roku. A obaj panowie te kilkadziesiąt milionów jednak pozyskali. Więc prawda jest chyba inna niż piszesz. I to zadanie wiekowe dla naszego powiatu nie zostanie wymazane z kart historii.

Autor: ~lelek dodano: 2016-12-14 06:08:30Głosów: -9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

do
Trafiłeś jak kulą w płot z tym północnym obejściem. To klasyczny przykład na zadanie o które wystarał się Kochan jeszcze za kadencji Marszałka Sowy po fiasku jednej z koncepcji obwodnicy Nowego Sącza.. Próbujesz wmówić, że duże trzydziestomilionowe zadanie wychodził Kukla w ciągu
kilku miesięcy swojej kadencji w 2015 roku. Absurd.Owszem wykonano je za kadencji obecnego
Burmistrza jak kilka innych spadkowych inwestycji.

Autor: ~ewa dodano: 2016-12-15 10:50:32Głosów: +9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

lepiej niech tak działa, bo poprzednicy robili dużo szumu, przekopali cały rynek z miernym efektem, a pieniądze które zdobyli utopili w rynkowym betonie

Autor: ~Luma dodano: 2016-12-15 20:20:27Głosów: +12Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Ewa, masz rację.
Na przykład aktualnie burmistrz promuje ideę zachodniej obwodnicy w centrum miasta, której również kompletnie nie przemyślał. Niewykluczone, że narobi tą drogą więcej szkód dla miasta, niż pożytku.

Autor: ~zatroskany dodano: 2016-12-15 22:27:41Głosów: +10Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Chwycił się raczej "tonący brzytwy"... tylko tyle napiszę o naszym "Misiu" w kwestii idei

Zachodniego Obejścia i innych arcyciekawych odgrzewanych konceptów.

Takiego mamy "Włodarza" na jakiego sobie zasłużyliśmy ... Smuci

mnie tylko postawa niektórych bezradnych siedzących w jego kieszeni. Naprawdę dać się

kupić za parę kostek brukowych, trochę rozpaćkanego asfaltu czy obietnicę już wcześniej

obiecanych posadek.... wstyd bezradni, wstyd przekupni... WARA OD ŻŁOBA ZAŚLEPIONE

CHAMY !!!. Czy nie widzicie, że już całkiem jest pusty ...

Autor: ~xyz dodano: 2016-12-17 10:13:46Głosów: +39Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Rafał Kukla nie ma przełożenia politycznego w województwie i dlatego nic z Jego starań o finanse dla miasta nie wyjdzie. Dlaczego i kto miałby Go popierać? Nie ma sensu wybieranie burmistrza z partii, która aktualnie nie rządzi.

Autor: ~Redaktor Naczelny  dodano: 2017-01-04 15:09:57Głosów: +1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Odpowiadając na komentarz ~ROCH | dodano: 2016-12-12 09:48:02 pragnę zauważyć , że news o Dniach Gorlic ukazał się w bloku programowym 2 maja 2016 w Regionalnej Telewizji Gorlickiej i na naszej stronie internetowej.
Bardzo się cieszę, że naszą działalność postrzega ROCH jako śmieszną - potrzeba nam wszak ludzi uśmiechniętych! Co zaś się tyczy Bobowej - warto pokazywać tych, którzy mają się czym pochwalić. RTvG w swojej nazwie posiada "Regionalna" a o ile mnie pamięć nie myli (a zapewniam, że nie myli) Bobowa jest w tym regionie.
Chyba nic dodać nic ująć.

Napisz komentarz

wspierają akcję "Komentuj. Nie obrażaj"!

Internet to nie śmietnik! Pokaż, że potrafisz rozmawiać na wysokim poziomie.
Dowiedz się więcej o akcji http://www.komentujnieobrazaj.pl/

Zapoznaj się również z zasadami umieszczania komentarzy w naszym serwisie!
Autor:
Komentarz:

TV Reklamowa

 

Zapowiedzi imprez

Marzec 2017

PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
  • Aktualnie brak wydarzeń
  • Aktualnie brak wydarzeń
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny