• Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
  • Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny

WOŚP dla gorlickiego szpitala

dodano: 2016-11-29,  
Dodaj na Facebook
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail
WOŚP dla gorlickiego szpitala Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach otrzymał rzeczowe wsparcie od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która przekazała naszej placówce sprzęt zakupiony z funduszy zebranych w ostatnim Finale w styczniu br. 
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy działający w strukturach Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach otrzymał w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sprzęt medyczny w ramach rozdziału środków zebranych podczas 24. Finału WOŚP, któremu przyświecało hasło "Pediatria i godna opieka osób w podeszłym wieku"

Zakład Opiekuńczo Leczniczy otrzymał:

• podnośnik mobilny,
• cztery pompy strzykawkowe,
• aparat do EKG,
• dwa ssaki chirurgiczne dwustanowiskowe,
• wielofunkcyjny fotel kąpielowy,
• dwa materace przeciwodleżynowe,
• cztery wózki siedzące.

Jak informuje dyrekcja placówki wymieniony sprzęt nie tylko podniesie jakość sprawowanej opieki nad pacjentami, ale zapewni pacjentom i pracownikom placówki wyższy poziom bezpieczeństwa.

Komentarze

Autor: ~Cleek dodano: 2016-11-30 09:25:24Głosów: +56Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

No to pańszczyzna odrobiona dostali ochłapy ale się cieszą tyle sprzętu że szok ciekawe gdzie to się wszystko pomieści. To jest promil z kasy która przez rok leży na koncie i procentuje, a co z resztą? No fakt ubezpieczenia poszły w górę więc teraz oc i ac na land rovera kosztuje nie 10 a 15tyś. Ja w wojskowym w Krakowie miałem zepsutą pompę strzykawkową ale jakoś przeżyłem dostałem obrazek z modlitwą i było dobrze.

Autor: ~Parnassus dodano: 2016-11-30 09:26:39Głosów: -1Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

A jakie w ciągu ostatniego roku gorlicki szpital dostał wsparcie od PiSowskiej "dobrej zmiany"?

Autor: ~Tony Howk dodano: 2016-11-30 10:39:49Głosów: -13Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Pamiętam że za rządów PO pisiory mówili że orkiestra nie powinna organizować zbiórki bo wyposażanie szpitali to jest obowiązek rządu. A teraz co?

Autor: ~in_de_tarpen dodano: 2016-11-30 11:21:10Głosów: -21Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~zbulwersowany dodano: 2016-11-30 11:33:48Głosów: -19Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Jak można publikować nieuczciwe wpisy, jak niejaki "Cleek". Czy wie ile kosztował sprzęt do gorlickiego szpitala, a ile zebrano do puszek w Gorlicach? Myślę, że nie. Chciał tylko wylać pomyje na "Orkiestrę".

Autor: ~DO Cleek dodano: 2016-11-30 14:05:06Głosów: -31Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~Tony Howk dodano: 2016-11-30 15:25:45Głosów: -9Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

WOŚP jest fundacją a każda fundacja ma prawny obowiązek składania sprawozdań finansowych, to wszystko jest dokładnie prześwietlane i jest jawne i każdy może sprawdzić. To dotyczy również WOŚP i wszystko można sprawdzić bo to jest jawne. Koledze Cleek`owi tak jak i wielu hmm hmm średnio poinformowanym wydaje się że ktoś zbiera kasę w zbiórce a potem chowa te pieniądze, nikt nie wie ile ma, kupuje sobie dom, samochód, żyje z odsetek a jak coś zostanie to oddaje na cel statutowy. Bzdury. To wszystko jest dokładnie kontrolowane przez Państwo. Ale nikt z rządu o tym nie mówi bo i po co, nie lubimy Owsiaka po co wyprowadzać z błędu lud który już to kupił. PIS niestety tak właśnie działa. Wprowadzono darmowe leki dla seniorów z tym, że lista leków została tak skonstruowana że praktycznie darmowych leków nie ma, podwyższono stawkę wolną od podatku ale zrobiono to w taki sposób, że praktycznie nikt uczciwie pracujący z tego nie skorzysta, skrócono wiek emerytalny ale będzie to zorganizowane w taki sposób że nikomu nie będzie się opłacało przejść na tę emeryturę przed ukończeniem 67 roku życia. To są takie wydmuszki puste w środku, populistyczne hasła. Ale co kupi lud?Darmowe leki dla seniorów, obniżenie podatków, wcześniejsze emerytury. Hahaha. Kto ślepy i głuchy niech wierzy.

Autor: ~Asd dodano: 2016-11-30 15:40:36Głosów: -28Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~do Tony Howk dodano: 2016-11-30 20:14:40Głosów: +17Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Ty to pewnie jesteś świetnie poinformowany, czerpiąc wiedzę z tefałenu. Te opowieści Jurasa o przejrzystości WOŚP możesz sobie między bajeczki dla grzecznych dzieci włożyć. Jakoś media głównego ścieku zapomniały donieść że Jerzy O. po raz trzeci w zeszłym tygodniu dostał wyrok w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie ,że jako Organizacja Pożytku Publicznego jest zobowiązana, podmiotowo oraz przedmiotowo, do udzielenia wszelkich informacji dotyczących finansów,czego nie chce zrobić. Dokładnie chodzi o to, co kryję się pod " usługami obcymi" na które co roku wypływa po kilkanaście milionów złotych. Nie jest tajemnicą że są to firmy Owsiaków, ich córek i ich partnerów.

Autor: ~Tony Howk dodano: 2016-11-30 21:02:22Głosów: -24Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~do Tony Howk dodano: 2016-12-01 00:23:33Głosów: +18Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Lemingoza już zaczęła minusowanie. Typowe rozumowanie tego gatunku.Jeśli podnosisz rękę na Jureczka to na pewno jesteś z Pisu i za Caritasem. Niestety z jednym i drugim nie jest mi po drodze.Jeszcze zapomniałeś dodać tej wyświechtanej gry na emocjach w stylu "żeby twoje dziecko nie musiało korzystać z tego sprzętu...". Kiedyś takim "autorytetem" na którego nie wolno było powiedzieć choćby jednego złego słowa był Lech Wałęsa, i co dzisiaj z niego zostało. Chociaż niektórzy mimo tego że już kwity leżą na stole dalej będą bronić w zaparte.

Autor: ~Inna dodano: 2016-12-01 04:39:53Głosów: -31Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~nie ze mną te numery dodano: 2016-12-01 11:17:29Głosów: +39Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Zbliża się finał to trzeba zrobić pokazówkę dla gawiedzi jakim się jest potrzebnym.Standardowa zagrywka "dyrygenta orkiestry". Sądzę po niektórych wypowiedziach że bez tego sprzętu ludzie umierali na korytarzu zostawieni sami sobie.

Do zbulwersowany
Widzę że posiadasz takie dane, to proszę je przedstawić zamiast zbywać ludzi ogólnikami. Chętnie bym zobaczył takie rozliczenie ile zebrano pieniędzy w całym powiecie Gorlickim(bo ludzi w Gorlicach się leczy z całego powiatu, a nawet z poza) plus koszty organizacji, a za jaką kwotę dostaje się sprzęt od orkiestry.Dla niektórych dodam że nie jestem z Pisu i jestem ateistą.

Autor: ~ando87 dodano: 2016-12-01 12:38:08Głosów: +41Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

faktycznie też jestem zdania, że to co się szpitalowi dostało to g...o i twierdze, gdyby miastowi i gawiedz z okolic całość zebranych pieniedzy dała bezposrednio szpitalowi, to nawet po oplaceniu podatkow było by znacznie korzystniej, niemniej jednak tłumem łatwo sterować i wrzucic kase do puszki jest modnie no i sumienie sie ma czyste, a ja mówie za pismem "nie rzucajcie pereł swoich przed (owsiakowskie) wieprze" skończmy z tą chucpa..

Autor: ~do ando87 dodano: 2016-12-01 15:06:40Głosów: -41Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~ando87 dodano: 2016-12-01 15:45:53Głosów: +38Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

po primo ( to, ta, ten) ten ando, po drugie urzednikow i wladz w gorlicach nie brakuje niech sie wezma za inicjatywe i po trzecie napisane jest, ze dzien swiety swiecil bedziesz a nie gaciami na bazarze handlowal bedziesz ..."(caritas) maior iustitia" rozgrzeszam cie albowiem milosierdzie wieksze od sprawiedliwosci

Autor: ~Tony Howk dodano: 2016-12-01 16:14:12Głosów: -31Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~Mietek dodano: 2016-12-01 16:31:24Głosów: -32Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Komentarz poniżej poziomu.
Kliknij, aby zobaczyć.

Autor: ~do Tony Howk dodano: 2016-12-01 17:18:41Głosów: +43Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Wszędzie mówią żeby ostrzegać ludzi, gdy ktoś chce ich oszukać metodą "na wnuczka"
(czytaj- chore, biedne dzieci)

Autor: ~aa dodano: 2016-12-02 21:30:46Głosów: +34Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Złoty Melon. Mrówka Cała.

Autor: ~aa dodano: 2016-12-03 12:15:13Głosów: +32Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

"Mrówka Cała" została w 2014 r zamieniona na "Jasna Sprawa"
Można w internecie znaleźć ciekawe informacje, ale to już dla samodzielnie myślących.

Autor: ~do aa dodano: 2016-12-03 12:52:40Głosów: +31Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Masz rację. Owsiaki zrobili podmianę jak się im zaczęło koło tyłków ciepło robić. Jeśli po tych wyrokach dalej nie upublicznią szczegółowych rozliczeń między orkiestrą a ich firmami ,do WOŚP według prawa powinien wejść prokurator. Pozdrawiam

Autor: ~Camps dodano: 2016-12-03 15:51:24Głosów: -8Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Jedni kochają Jurka inni nienawidzą ale każdy się ze mną zgodzi że nie jeden a może i wszyscy robiliby tak samo. Za posady dla rodziny z wysokimi pensjami do końca świata i o jeden dzień dłużej za nowego land rovera za mieszkanie w centrum Warszawy. Tylko na miłość boską trzeba kombinować jakoś żeby w papierach się jakoś zgadzało, a nie teraz kpić z Sądu i nie przedstawic faktur. Przecież zwykły przedsiebiorca ma kontrole skarbowego wtedy i wtedy i ma mieć przygotowane wszelkie ksiegi oraz faktury 5 lat wstecz i żartów nie ma. Ale to wina tego chorego państwa że nie kontroluje niczego i dlatego dzieją się takie rzeczy jak Amber Gold Skoki reprywatyzacja bo tam gdzie są wielkie pieniądze tam są i bandyci.

Autor: ~Xyz dodano: 2016-12-05 00:03:18Głosów: +27Oceń pozytywnieOceń negatywnieZgłoś komentarz moderatorowi

Tony Howk o ile mi wiadomo to Owsik nie pokazuje całej kasy, można sprawdzić.
Nigdy mu nie wierzyłem, to po prostu resortowe dziecko.
Ciekawe czy mój komentarz ujrzy światło dzienne, ten portal często t robi.

Napisz komentarz

wspierają akcję "Komentuj. Nie obrażaj"!

Internet to nie śmietnik! Pokaż, że potrafisz rozmawiać na wysokim poziomie.
Dowiedz się więcej o akcji http://www.komentujnieobrazaj.pl/

Zapoznaj się również z zasadami umieszczania komentarzy w naszym serwisie!
Autor:
Komentarz:

TV Reklamowa

 

Zapowiedzi imprez

Luty 2017

PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
  • Aktualnie brak wydarzeń
  • Aktualnie brak wydarzeń
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny
Gorlice24.pl...i wiesz wszystko - Regionalny Portal Informacyjny